Sobrado Verde
När du bor i villan Sobrado Verde Chapada dos Guimarães kan du enkelt nå Cidade de Pedra, som ligger cirka 2 km bort.
Gästerna kan besöka Mirante da Chapada, som ligger ungefär 10 minuters bilfärd från den här villan, eller kolla in Parque Nacional da Chapada dos Guimarães, som ligger cirka 15 minuters bilresa bort.
Denna villa har en terrass samt utsikt över terrassen.
Ett komplett kök i villan Sobrado Verde är utrustat med kylskåp. Boendet ligger på gångavstånd från restaurangen Lanchonete Portao Do Inferno, där gästerna kan njuta av olika måltider.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Terrass
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Sobrado Verde?
Ja, villan Sobrado Verde erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan Sobrado Verde?
Ett komplett kök finns i villan Sobrado Verde. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till villan Sobrado Verde?
Villan Sobrado Verde passar för affärsgäster men alla gäster är välkomna. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Sobrado Verde?
Utsikten över staden erbjuds till gästerna i villan Sobrado Verde. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Chapada dos Guimarãess viktigaste landmärken, inklusive Cidade de Pedra (2 km), Parque Nacional da Chapada dos Guimarães (3 km) och Mirante da Chapada, som finns inom 10 minuters bilresa.